Zmiana godzin pracy biblioteki

Nowa strona internetowa "Afryki"

Przerwa w pracy biblioteki

Dzień otwarty na UW!

Dzień adaptacyjny dla studentów I roku

Dzień adaptacyjny dla studentów pierwszego roku odbędzie się dnia 24 września 2019 w godz. 10.00 – 15.00,

• 10.00 część oficjalna w auli d. BUWu
  • szkolenie z praw i obowiązków studenta
  • 12.30 – opiekunowie studentów zabierają studentów do jednostek.

Do zobaczenia!

Zachęcamy też do zapoznania się z Przewodnikiem dla Nowych Studentów.

Kurs języka somalijskiego

Uniwersytet w Goteborgu oferuje darmowe internetowe kursy języka somalijskiego dla początkujących. Więcej informacji na stronie https://canvas.gu.se/courses/26872/pages/somali-at-university-of-gothenburg

Nowy grant z NCN

Dr hab. Iwona Kraska-Szlenk wraz z zespołem suahilistek z naszej Katedry otrzymała grant Narodowego Centrum Nauki w konkursie OPUS 16. W ramach projektu zespół realizować będzie temat Kulturowe konceptualizacje w języku i literaturze suahili

Panel dyskusyjny

Serdecznie zapraszamy na debatę towarzyszącą konferencji "Language – Culture – Literature: East African Perspective".

Free, fair... and tweeted elections? The role of media in democratic processes.

Data: 25 maj 2019, godz. 11

Miejsce: Biblioteka na Koszykowej, Sala konferencyjna, ul. Koszykowa 26/28, Warszawa

Debacie będzie towarzyszyć otwarcie wystawy kenijskich karykatur politycznych autorstwa Godfrey'a GADO Mwampembwy.

Konferencja "Language – Culture – Literature: East African Perspective"

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Language – Culture – Literature: East African Perspective", która odbędzie  się na Uniwersytecie Warszawskim (Nowy BUW) w dniach 23-24 maja 2019.

Program konferencji

Konferencji towarzyszyć będzie panel dyskusyjny FREE, FAIR AND … TWEETED ELECTIONS? THE ROLE OF MEDIA IN DEMOCRATIC PROCESSES, który odbędzie się z udziałem zagranicznych gości w dniu 25 maja 2019 w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy na ul. Koszykowej 26/28. Pobierz plakat.

Zapraszamy!

Więcej informacji tutaj.