Rozpoczęcie zajęć

Integracja studentów I roku

Wystawa fotografii pt. „Etiopia: chrześcijaństwo i islam, odwieczni sąsiedzi”

Afryka na Koszykowej - 30 września 2020

Zagrożenie koronawirusem

Prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem nr 69 rektora UW z 7 kwietnia 2020 roku oraz zarządzeniem nr 70 rektora UW z 7 kwietnia 2020 roku, które dotyczą m.in. następujących zmian:

• przedłużenia do 15 maja 2020 r. zajęć online dla studentów, doktorantów oraz słuchaczy.

Dr Amirbahram Arabahmadi z Uniwersytetu w Teheranie

W dniach 2-6 marca 2020 r. gościem Katedry będzie dr Amirbahram Arabahmadi z Uniwersytetu w Teheranie. Serdecznie zapraszamy na serię wykładów!

Gość jest obecnie stypendystą Uniwersytetu w Lejdzie, skąd odwiedzi nas w ramach programu Erasmus Plus.

Seminarium Afrykanistyczne 20 lutego 2020

W ramach Seminarium Afrykanistycznego 20 lutego 2020 Krzysztof Rak, doktorant w Instytucie Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, wygłosi wykład pt. „Najdawniejsze osadnictwo Tusianów przy klifach skalnych Banfory w Burkina Faso".

Zapraszamy!

Afryka na Koszykowej - 19 lutego 2020

W ramach „Afryki na Koszykowej” 19 lutego odbędzie się pokaz filmu Pauliny Zając „Oni nie znają naszej sztuki. Grafitti w Kenii”. Po filmie spotkanie z reżyserką i dodatkowe atrakcje.

PLAKAT

-> 19 lutego, godz. 18.00, Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy na ul. Koszykowej 26/28 (sala konferencyjna)
Serdecznie zapraszamy!

Nowa oferta Instytutu Historycznego