Plan zajęć w roku akad. 2019/20

Kurs suahili online

Dzień adaptacyjny dla studentów I roku

Kurs języka somalijskiego

Seminarium Afrykanistyczne w lutym 2018

22 lutego dr Piotr Cichocki z Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej UW poprowadzi otwartą dyskusję nad modelem teoretycznym: "Afrykańskie kulty opętań".

Debata w cyklu Afryka na Koszykowej

24 stycznia o godz. 19.00 w Bibliotece na Koszykowej debata “Między sztuką a opętaniem. Wokół wystawy afrykańskich przedstawień demonów"

Seminarium Afrykanistyczne w styczniu 2018

18 stycznia o godzinie 17.00 mgr John Martin Okoth wygłosi referat „Sustainable Development Problems in Africa”

Wesołych Świąt!

Konferencja Bilad as-Sudan: Polska strefa Sudanu

Zapraszamy na konferencję Bilad as Sudan: Polska strefa Sudanu.

Konferencja, organizowana przez Polskie Towarzystwo Afrykanistyczne, Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UW, Instytut Dialogu Kultury i Religii WT UKSW oraz Fundację Harambi, odbędzie się 24 listopada (piątek) w godz. 10.00-16.45 na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Dewajtis 5, sala 223.