Aktualności

Biblioteka KJiKA w wakacje
więcej »

Dni Afryki 2017
więcej »

Seminarium afrykanistyczne 12.04.2017 g. 17
więcej »

Wykład prof. Aldina Mutembei z Uniwersytetu Dar es Salaam
więcej »

archiwum aktualności »

Czasopismo SDALC

więcej informacji »

Słownik online

Sprawdź hasło w słowniku suahili-polskim 

Pracownicy

 

Kierownik

dr hab. Iwona Kraska-Szlenk

e-mail: i.kraska@uw.edu.pl

dyżur: wtorek 13.00-14.30

 

Pracownicy naukowi

 

prof. dr hab. Nina Pawlak

e-mail: n.pawlak@uw.edu.pl

 

prof. dr hab. Stanisław Piłaszewicz

e-mail: s.pilaszewicz@uw.edu.pl

 

dr hab. Ewa Siwierska  

e-mail: e.g.siwierska@uw.edu.pl

 

dr Zuzanna Augustyniak

e-mail: z.augustyniak@uw.edu.pl
 

dr Marcin Krawczuk
e-mail: mkrawczuk@uw.edu.pl
 

dr Zofia Podobińska
e-mail: z.a.podobinska@uw.edu.pl
 

dr Hanna Rubinkowska-Anioł
e-mail:  hrubinkowska@yahoo.com
 

dr Izabela Will
e-mail: i.will@uw.edu.pl
 

dr Ewa Wołk
e-mail: ewawolk@hotmail.com
 

dr Beata Wójtowicz
e-mail: b.wojtowicz@uw.edu.pl

 

Lektorzy

dr Makonnen Asfaw

mgr John Martin Okoth

 

Bibliotekarze

  • mgr Bożenna Hanczka-Wrzosek
  • dr Zuzanna Augustyniak

e-mail: biblioteka.afrykanistyka@uw.edu.pl

 

Pracownicy emerytowani

 

dr hab. Janusz Krzywicki, prof. UW
e-mail: janusz.krzywicki@uw.edu.pl