Aktualności

Seminarium Arykanistyczne 8 listopada 2018
więcej »

Program Seminarium Afrykaistycznego w bieżącym roku akademickim
więcej »

Afryka na Koszykowej - rozpoczynamy nowy sezon
więcej »

Praca biblioteki w październiku
więcej »

archiwum aktualności »

Czasopismo SDALC

więcej informacji »

Słownik online

Sprawdź hasło w słowniku suahili-polskim 

Pracownicy

Kierownik

dr hab. Iwona Kraska-Szlenk

e-mail: i.kraska@uw.edu.pl

dyżur: środa 13.00-14.30

 

Pracownicy naukowi

prof. dr hab. Nina Pawlak

e-mail: n.pawlak@uw.edu.pl

 

dr hab. Hanna Rubinkowska-Anioł
e-mail:  hrubinkowska@yahoo.com

dyżur: wtorek 11.30-12.30

 

dr hab. Małgorzata Szupejko

e-mail: szupejko@gmail.com

 

dr hab. Ewa Siwierska  

e-mail: e.g.siwierska@uw.edu.pl

 

dr Zuzanna Augustyniak

e-mail: z.augustyniak@uw.edu.pl

dyżur: środa 10:00-11:00

 

dr Sabina Brakoniecka

e-mail: s.brakoniecka@gmail.com

dyżur: środa 12.00-13.00
 

dr Marcin Krawczuk
e-mail: mkrawczuk@uw.edu.pl

dyżur: środa 11:00-12:00

 

dr Izabela Will
e-mail: i.will@uw.edu.pl
 

dr Ewa Wołk
e-mail: ewawolk@hotmail.com

Urlop naukowy w semestrze zimowym 2018/2019. 

 

dr Beata Wójtowicz
e-mail: b.wojtowicz@uw.edu.pl

dyżur: czwartek 11.15-12.15

 

mgr Maria Piotrowska

e-mail: maria.j.piotrowska@gmail.coom

dyżur: środa 11.30-12.30

 

Lektorzy

dr Ashenafi Yonas Abebe

dyżur: wtorki (po umówieniu)

 

mgr John Martin Okoth

 

Bibliotekarze

  • dr Zuzanna Augustyniak
  • mgr Sabina Brakoniecka

e-mail: biblioteka.afrykanistyka@uw.edu.pl

 

Pracownicy emerytowani

prof. dr hab. Stanisław Piłaszewicz

e-mail: s.pilaszewicz@uw.edu.pl

 

dr hab. prof. UW Janusz Krzywicki

e-mail: j.a.krzywicki@uw.edu.pl

 

dr Mekonnen Asfaw

 

dr Zofia Podobińska
e-mial: z.a.podobinska@uw.edu.pl

 

dr Eugeniusz Rzewuski

 

mgr Bożenna Hanczka-Wrzosek