Aktualności

Stypendium ministra 2018/2019
więcej »

Praca biblioteki w czasie przerwy wakacyjnej
więcej »

Seminarium Afrykanistyczne 7 czerwca
więcej »

Afryka na Koszykowej 23 maja
więcej »

archiwum aktualności »

Czasopismo SDALC

więcej informacji »

Słownik online

Sprawdź hasło w słowniku suahili-polskim 

Pracownicy

Kierownik

dr hab. Iwona Kraska-Szlenk

e-mail: i.kraska@uw.edu.pl

dyżur: wtorek 13.00-14.30

 

Pracownicy naukowi

prof. dr hab. Nina Pawlak

e-mail: n.pawlak@uw.edu.pl

 

prof. dr hab. Stanisław Piłaszewicz

e-mail: s.pilaszewicz@uw.edu.pl

 

dr hab. Hanna Rubinkowska-Anioł
e-mail:  hrubinkowska@yahoo.com

 

dr hab. Małgorzata Szupejko

e-mail: szupejko@gmail.com

 

dr hab. Ewa Siwierska  

e-mail: e.g.siwierska@uw.edu.pl

 

dr Zuzanna Augustyniak

e-mail: z.augustyniak@uw.edu.pl

dyżur: piątek 12:00-13:00

W sesji letniej 2017/18 oraz w czasie wakacji dyżur zostaje przeniesiony na poniedziałek godz.11:00-12:00.
 

dr Marcin Krawczuk
e-mail: mkrawczuk@uw.edu.pl
 

dr Zofia Podobińska
e-mail: z.a.podobinska@uw.edu.pl
 

dr Izabela Will
e-mail: i.will@uw.edu.pl
 

dr Ewa Wołk
e-mail: ewawolk@hotmail.com
 

dr Beata Wójtowicz
e-mail: b.wojtowicz@uw.edu.pl

 

Lektorzy

dr Ashenafi Yonas Abebe

mgr John Martin Okoth

 

Bibliotekarze

  • dr Zuzanna Augustyniak
  • mgr Sabina Brakoniecka

e-mail: biblioteka.afrykanistyka@uw.edu.pl

 

Pracownicy emerytowani

 

dr hab. Janusz Krzywicki, prof. UW
e-mail: janusz.krzywicki@uw.edu.pl

dr Mekonnen Asfaw

dr Eugeniusz Rzewuski

mgr Bożenna Hanczka-Wrzosek