Ph.D. Students

Zuzanna Augustyniak, supervisor: prof. dr hab. Stanisław Piłaszewicz

z.augustyniak@uw.edu.pl

List of publications

Sabina Brakoniecka, supervisor: dr hab. Ewa Siwierska

s.brakoniecka@gmail.com

Olga Frąckiewicz, supervisor: prof. dr hab. Nina Pawlak

olgafrackiewicz@student.uw.edu.pl

List of publications

Marta Jackowska-Uwadizu, supervisor: prof. dr hab. Nina Pawlak

marta.jackowska@student.uw.edu.pl

List of publications

Krystyna Kołakowska, supervisor: prof. dr hab. Nina Pawlak

k.kolakowska@uw.edu.pl

Lista publikacji

Patrycja Kozieł, supervisor: dr hab. Ewa Siwierska

patrycja.koziel@o2.pl

List of publications

Monika Kulesza, supervisor: prof. dr hab. Stanisław Piłaszewicz

kuleszamonia@wp.pl

List of publications

Bartosz Kurzyca, supervisor: dr hab. Iwona Kraska-Szlenk

b.kurzyca@student.uw.edu.pl

List of publications

Agnieszka Podolecka-Niewdana, supervisor: prof. dr hab. Janusz Krzywicki

agnieszka@podolecka.com

Martyna Rutkowska, supervisor: prof. dr hab. Stanisław Piłaszewicz

martyna-rutkowska@hotmail.com

List of publications